fbpx
Skip links

Povzetni video CHILLAN Celje 2016

Prejšnji vikend, od 16. do 18. decembra 2016 je pod organizacijo našega društva potekal še zadnji gaming dogodek tega leta, CHILLAN Celje 2016. Sproščenega eventa, ki je bil tokrat že drugič izveden v Mladinskem centru Celje, se je udeležilo 35 udeležencev.

httpss://www.youtube.com/watch?v=WvORzdKYw1U&feature=youtu.be

Prostori Mladinskega centra Celje so bili času primerno opremljeni v božičnem duhu, manjkala ni niti jelka in piškoti. Igričarski navdušenci so tako preživeli vikend ob igranju širokega spektra videoiger, namiznega tenisa, iger na PlayStation 4 konzoli in se družili z ostalimi udeleženci in konec koncev tudi člani naše ekipe.

Medtem ko so najvztrajnejši igrali do šestih zjutraj, so si spet drugi hitro zagotovili svoje mesto na kavčih in večer preživeli ob gledanju božičnih filmov ter spoznavanju novih ljudi.

S CHILLAN Celje 2016 smo zaključili za nas uspešno leto 2016 in se že veselimo novih izzivov, ki nas čakajo v prihajajočem letu.