Datum

 

Vrstni red

31.3. 2018

round robin 1. krog

Zajčje tačke (blue) vs. Lose is improve (red)

Think Twice  (blue) vs. The Penguin Mafia (red)

Rubberducks (blue) vs. Menace to sobriety (red)

Zajčje tačke (red) vs. The Penguin Mafia (blue)

Menace to sobriety (red) vs. Think twice (blue)

7.4. 2018

round robin 1. krog

Lose is improve (blue) vs. Menace to sobriety (red)

Zajčje tačke (blue) vs. Rubberducks (red)

Lose is improve (red) vs. The Penguin Mafia (blue)

Rubberducks (blue) vs. Think Twice (red)

The Penguin Mafia (blue) vs. Rubberducks (red)

14.4. 2018

round robin 1. krog

Menace to sobriety (blue) vs. Zajčje tačke (red)

Think twice (red) vs. Zajčje tačke (blue)

The Penguin Mafia (red) vs. Menace to sobriety (blue)

Lose is improve (blue) vs. Think twice (red)

Lose is improve (red) vs. Rubberducks (blue)

21.4. 2018

EPICENTER FERI LAN 16

/

28.4. 2018

round robin 2. krog

Zajčje tačke (red) vs. Lose is improve (blue)

Think Twice (red)  vs. The Penguin Mafia (blue)

Rubberducks (red) vs. Menace to sobriety (blue)

Zajčje tačke (blue)  vs. The Penguin Mafia (red)

Rubberducks (red) vs. Think Twice (blue) 

5.5. 2018

round robin 2. krog

Lose is improve (red) vs. Menace to sobriety (blue)  

Zajčje tačke (red) vs. Rubberducks (blue)

Lose is improve (blue)  vs. The Penguin Mafia (red)

Menace to sobriety (blue)  vs. Think twice (red)

The Penguin Mafia (red) vs. Rubberducks (blue)

12.5.2018

round robin 2. krog

Menace to sobriety (red) vs. Zajčje tačke (blue)

Lose is improve (red) vs. Think twice (blue)

The Penguin Mafia (blue)  vs. Menace to sobriety (red)

Think twice (blue)  vs. Zajčje tačke (red)

Lose is improve (blue)  vs. Rubberducks (red)

19.5.2018

polfinale

TBD

26.5.2018  

finale

TBD

 

  1. Admin ima glavno besedo pri vseh odločitvah. Admina sta Nuša ‘PlagueRat’ Klepec in Tim ‘Nalu’ Hostnik.
  2. Vsaki ekipi pripada 10 min pavze med igrami.
  3. Vse ekipe morajo biti ob 14. uri na Discordu, ekipi, ki prvi igrata pa tudi v lobbyju. Ker se bodo zaradi streama igre igrale zaporedoma (in ne na polno uro!) morajo biti vsi igralci prisotni na Discordu od začetka do konca lige, kapetan pa mora biti ves čas dosegljiv.
  4. Člani ekipe naj se v lobbyju razvrstijo po lane-ih (top, jungle, mid, adc, supp) zaradi lažje organiziranosti streama.
  5. Zamujanje ekip bo kaznovano. Če iz kakršnega koli razloga ekipa zamudi
    – do 5 minut, izgubi en ban
    – do 10 minut, izgubi 3 bane
    – več kot 10 minut, mora predati igro
  6. Če igra nekdo, ki ni prijavljen, so vsi igralci ekipe diskvalificirani do konca lige.
  7. Tujci v ekipi NISO dovoljeni. Če igra tujec, so vsi člani ekipe diskvalificirani do konca lige.
  8. Vsaka ekipa ima lahko na ligi največ 2 menjavi, ki pa lahko kadarkoli igrata namesto rednih članov.
  9. Igralci, ki niso na EU-W serverju, lahko sodelujejo v ligi, če si uredijo račune na EU-W.
  10. Igralci, ki bodo igrali na smurf računih, morajo obvezno sporočiti tudi ime originalnega računa.
  11. Vsi člani ekipe morajo biti tekom lige na uradnem Discordu turnirja.
  12. Vse igre se bodo v živo prenašale na: https://www.twitch.tv/spidsi_lol

 

 

Povezava za Discord:
https://discordapp.com/invite/NG8WmPd

    • Lose is improve
      Žiga Apples Jereb
      Tilen ’Depsi’ Novak
      Luka Nighthawk Koleša
      Simon Škorjanc Škorjanc
      Nejc Kromax Skos
      Menjava 1: Jan Florjan Florjančič
      Menjava 2: Kevin Tohaj Batič

 

    • Menace to sobriety
      Adrian ”Nightfall”(Viperv2) Novaković
      Matic ”Spin”(Cosmic Latte) Hribernik
      Andraž ”Andro” Kramar
      Aljaž ”Exerathy”(IamJeeksen) Lukman
      Klemen ”CrazyBear” Klepac
      Menjava: Filip ”Lipfy” Zdjelar

 

    • Zajčje tačke
      Rok “gtrik” Fišer
      Andraž “Háchi” Cesar
      Kris “ONX WildCat” Hafner
      Nino “ONX Illusion” Anderluh
      Klemen “Kenruto” Kuri
      Menjava 1: Jakob “ONX Blarc” Maležič
      Menjava 2: Marko “ZombieShaman” Rupnik

 

    • The Penguin Mafia
      Žan “HQG MadMuff1n” Hafner
      Miha “Kr1ptic” Jančič
      Miha “CrazyMiha” Novinšek
      Rok “Rok987” Kocina
      Rene “Boosted Hamster” Gregorinčič
      Menjava 1: Luka ‘Ona je kurva’ Kralj
      Menjava 2: Gregor “duhi” Duh

 

    • Think twice
      Aleksander  ’Syfiix’ Bojic
      Aljaž ’Senpai Pinky’ Nusdorfer
      Patrik Hahster Gregorič
      Klemen ’Deluxe’ Papež
      Luka ’Alkostylee’ Pernek
      Menjava 1: Enolla ‘Noxi’ Tomažič
      Menjava 2: Urban ‘SpartanExhile’ Žagar

 

  • Rubberducks
    Nejc ”The Alphabet” Podlesnik
    Dean ”SûmaNòva” Sumnik
    Tadej ” Dark VALENTINE” Tomažič
    Miha ” EpicBaronStealer” Herman
    Blaz ” Gedget” Bombek
    Menjava 1: Matevz ”TheKiddo” Korasa
    Menjava 2: Tomaz ”WNB Forg1ven” Modic